Menu

Pierwszy raz?

Hejka!

Jestem Marta i cieszę się, że wpadłeś na Marta Pisze. To miejsce dla pozytywnych ludzi, którzy chcą ogarnąć swoje życie, dowiedzieć się czegoś o organizacji czasu, spełniać swoje marzenia i mieć po prostu dobre, szczęśliwe życie. Oprócz tego na blogu znajdziesz czasami teksty o ludziach i ich zachowaniach – bo nie ukrywam, strasznie lubię obserwować innych – albo o książkach, filmach czy aplikacjach lub gadżetach, które polecam.

Marta Pisze to blog dla ludzi, którzy chcą mieć szczęśliwe życie, lubią się rozwijać i spełniać swoje marzenia.

Od czego zacząć? Przejrzyj sobie najlepsze wpisy, które sama dla Ciebie wybrałam niczym Kopciuszek soczewicę (doceń poświęcenie!) :

ORGANIZACJA I MOTYWACJA

pexels-photo-52649-large

LIFESTYLE

O ŻYCIU

WAŻNE

O LUDZIACH

O ZWIĄZKACH

20160510_183234-ANIMATION

POLECAM

Hej, to jeszcze nie wszystko! Znajdziesz mnie też na drugim blogu, który nazywa się Codziennie Fit – tam z kolei piszę o zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach i zdrowym trybie życia.

Nieważne, czy trafiłeś tu przypadkiem, przez wyszukiwarkę, linka znajomych albo w jakiś inny, dziwny sposób – jestem pewna, że znajdziesz tu coś dla siebie. Miło mi, że wpadłeś. Dawaj, przybij piątkę, nie daj się prosić!

Zawsze możesz odwiedzić mnie na facebooku albo poszukać więcej postów w menu widocznym na górze strony. Jeśli spodobała Ci się moja buzia, to możesz ją sobie dokładniej obejrzeć na instagramie.

Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba i zostaniesz moim stałym gościem. Będzie mi bardzo miło!

Pozdrowienia,

Marta