Marta Hennig

Hejka!
Jestem Marta i od kiedy pamiętam, spełniam swoje marzenia. Staram się pokazywać na tym blogu, że można – a jeśli nie można, to zawsze jest plan B. Albo C. I D. Cholera, liter alfabetu jest mnóstwo, można dojść nawet do Z – ważne tylko, żeby nigdy się nie poddawać!

Jeśli lubisz działać i zmieniać swoje życie, rozwijać się, spełniać marzenia i osiągać kolejne cele – ten blog jest zdecydowanie dla Ciebie!

Ten blog to miejsce dla ludzi, którzy chcą żyć pozytywnie, ale też po swojemu.  Realizować się, mądrze organizować czas, czytać książki, oglądać dobre filmy, rozwijać swoją karierę, biznes, wzmacniać więzy z bliskimi i być szczęśliwymi ludźmi. Tak po prostu. Czasami wystarczy zacząć od zmiany nastawienia.

Ale ten blog to też przede wszystkim historia o dorastaniu. I zmienianiu siebie.  Zaczęłam pisać tego bloga tuż po maturze, jako przyszła studentka dziennikarstwa. Potem pisałam go jako pracująca studentka, a następnie freelancer na swoim. Razem z każdą aktualizacją statusu mojego życia zmieniał się też blog. W najnowszych postach zawsze znajdziesz najbardziej aktualną wersję mnie, moje przemyślenia, problemy i radości. Wiem jednak, że lepiej uczyć się na czyichś błędach niż na swoich, zawsze staram się przemycić we wpisach coś, co może Ci, czytelnikowi, przydać się w życiu.

No, chyba, że najdzie mnie po prostu na post z gifami kotów. Gify kotów nie przydadzą Ci się w życiu, ale chyba sam lub sama przyznasz, że w internecie do tej pory nie wymyślono nic lepszego, niż śmieszne koty! Idealne na dobry humor, zły humor, poranek i wieczór. To taki internetowy evergreen. Jak nie wiadomo co powiedzieć, na pewno ktoś już wymyślił odpowiedniego gifa z kotem, którego możesz wysłać.

KIM JESTEM?

No a co z moją ścieżką życiową? Na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna wytrzymałam trzy lata, kończąc je tytułem licencjata. Doświadczenie zdobywałam w Gazecie Lubuskiej i Gazecie Wrocławskiej oraz kilku internetowych portalach. Potem udałam się na Akademię Wychowania Fizycznego i zostałam trenerem przygotowania motorycznego. Tak po prostu.

Sport był obecny od zawsze w moim życiu – przez 8 lat trenowałam lekką atletykę – i chociaż dla niektórych taka zmiana frontu i kierunku studiów była nieco dziwna, dla mnie okazała się najlepszą decyzją w moim życiu.

Obecnie jestem trenerką personalną i instruktorem fitness, głównie znaną ze swojego bloga Codziennie Fit i kanału z ćwiczeniami o tej samej nazwie. W 2017 roku wyszła także moja książka – “Codziennie Fit”.

W 2017 roku zdobyłam także tytuł Next Fitness Star w konkursie organizowanym przez magazyn Women’s Health.

A poza tym? Poza tym jestem zwykłą dziewczyną z burzą włosów, które nie chcą się nigdy uczesać – chyba od nadmiaru myśli.

Bardzo mi miło, że wpadłeś lub wpadłaś (mam nadzieję, że jak śliwka w kompot) i będę bardzo szczęśliwa, jeśli zostaniesz. Bo przecież jesteśmy już kumplami, co? Dawaj, weź nie wydziwiaj i przybij piątkę.

Aha, i pamiętaj – na tym blogu mówi się “hejka”!

Marta Hennig