Menu
Organizacja

Darmowe plannery do wydrukowania – stwórz kalendarz idealny

Nie ma czegoś takiego, jak idealny kalendarz. Zawsze nam coś nie pasuje. Albo stron jest za mało, albo miejsca, albo po prostu z jakiegoś powodu, niby jest fajny, ale nie do końca.
Ale istnieje sposób na planner idealny – wystarczy go wydrukować! I wcale nie musisz mieć do tego zdolności, bo – uwaga, fanfary! – ktoś już to zrobił za ciebie!

Kocham, naprawdę kocham, plannery do druku. Umożliwiają ułożenie takiego kalendarza, na jaki tylko masz ochotę. Można też co miesiąc drukować inny i cieszyć się urozmaiceniem – jeśli ktoś tego potrzebuje.

Rok temu wrzucałam kilka kalendarzy do pobrania – ten wpis dostępny jest tutaj. Pomyślałam, że czas na kolejną odsłonę, bo pojawiło się sporo ciekawych propozycji, które warto sobie obejrzeć.

To co – zaczynamy!

JAK STWORZYĆ SWÓJ WŁASNY PLANNER?

Wybierz plannery i arkusze, które ci się podobają i zapisz na komputerze. Przemyśl, ile sztuk każdego arkuszu potrzebujesz i jak trzeba je wydrukować (jednostronnie, dwustronnie?). Poukładaj sobie pliki w folderze, nazywając je cyframi (które drukujemy pierwsze, które drugie itp.).  Potem wydrukuj w domu lub w punkcie ksero i poproś o zbindowanie i nałożenie plastikowej okładki.

PLANNERY DO DRUKU

Planner na konkretny miesiąc od Niebałaganki:
Ania co miesiąc udostępnia rodzinny kalendarz na poszczególny miesiąc. Znajduje się tam miejsce na tygodniowe rytuały, ważne sprawy czy plan posiłków. Kalendarze na inne miesiące znajdziecie w zakładce Ani “planowanie”.
kalendarz-rodzinny-pazdziernikPlanner od Aliny na poszczególny miesiąc.
Alina, tak jak Ania, co miesiąc przygotowuje śliczny planner, który można wydrukować i uzupełnić według własnego widzimisię. 🙂 Plannery na inne miesiące znajdziecie w zakładce Aliny pt. “organizacja”.

planner-na-pazdziernik

Planer dzienny i planner tygodniowy

Na stronie OgarniamSię za zapis do newslettera można otrzymać planer dzienny oraz planer tygodniowy. Dodatkowo co miesiąc autorzy udostępniają inne szablony.

Aby otrzymać planer tygodniowy i dzienny, należy zapisać się w zakładce “do druk za darmo” na OgarnijSie.pl

 

Tygodniowy planner

Ten planner jest po prostu śliczny! Ma miejsce na najważniejsze rzeczy, listę rzeczy do zrobienia i daty. Tygodniowy rozkład pozwala spokojnie się zorganizować i skupić się na tym, co tu i teraz, a nie tym, co za miesiąc 🙂 Co więcej, planner jest dostępny w różnych kolorach. I ma kilka różnych wersji…

lead

Wypasiony planner

Z podziałem rocznym, miesięcznym, tygodniowym. W trzech różnych rozmiarach i w fantazyjnych kolorach. Aby go zdobyć, musicie zapisać się na newsletter 🙂

jessica-marie-design-free-printable-planner-02

Roczny planner

Z widokiem miesięcznym, tygodniowym i rocznym. Gotowy do druku i zbindowania albo włożenia do segregatora.

printable-planner-calendar

Kolorowy planner do sprzątania

Zawiera miesięczne i tygodniowe strony i jeśli to nie będzie dla Was motywacją do sprzątania…. to chyba nic Was nie uratuje. Jest śliczny 🙂 Sama mam zamiar zaraz go wydrukować i powiesić na lodówce. Super sprawa!

free-printable-cleaning-schedule-and-checklist-1-copy

Planner
Miesięczny i tygodniowy planner przeznaczony stricte do organizacji czasu. Prosty i w tej prostocie – po prostu ładny 🙂

2016-printable-calendar-weekly-planner-minimalist-monochrome

Tygodniowy planner posiłków
Świetna sprawa dla każdego – wiele razy powtarzam, że planowanie posiłków oszczędza nie tylko czas, ale też pieniądze!

neat-weekly-meal-planner-e1438021842844

MIŁEJ ZABAWY!

Mam nadzieję, że ten post będzie dla Was przydatny. Ja UWIELBIAM takie plannery do druku i korzystam z nich przy każdej okazji <3

Znajdziecie mnie na FACEBOOKU.

O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.