Menu
Czas wolny

Piątek z Martą #52

CO U MNIE?

Miałam napisać, że super, i w ogóle ekstra, ale… no cóż, nie.
Mam w życiu prywatnym dużo rzeczy na raz i problem zdrowotny u bardzo bliskiego członka rodziny. To w połączeniu z nadmiarem obowiązków po prostu, najzwyczajniej w świecie, mnie dołuje. Jeszcze nie wszystko przesądzone i teraz najważniejsze są badania, ale z naszym zajebistą służbą zdrowia wszystko się przedłuża… terminy na “pilne” badania za 1,5 miesiąca – to jest CHORE. Za każdym razem, kiedy mam do czynienia z NFZ szlag mnie trafia i jak zwykle po prostu to olewam i się nie przejmuję, korzystając z mojej zasady “jak nie masz na coś wpływu, to się nie denerwuj”, tak teraz, kiedy chodzi o jedną z najbliższych osób w moim życiu jak o tym myślę, to mam ochotę coś rozwalić.

Nie brzmi jak Marta, nie?

WOŁYŃ

Nie wiem, co Wam tu jeszcze napisać, bo szczerze mówiąc, nie chce mi się – nie potrafię z siebie wykrzesać nic pozytywnego. Mogę tylko powiedzieć, że byłam dzisiaj na filmie Wołyń i strasznie go polecam. Film jest naprawdę dobry, chociaż też niesamowicie przerażający i przejmujący, ale uważam, że każdy powinien go obejrzeć. Ja po wyjściu z kina milczałam przez następne kilkadziesiąt minut i nie wiedziałam, co powiedzieć.

Bardzo dobry film. Tylko proszę, nie kupujcie popcornu – to jak z “Powstanie Warszawskie” – trochę dziwnie i nie do końca wypada.

POMÓŻ ZWIERZAKOM

Znacie Psie Sucharki? To świetne, zabawne grafiki z pieskowymi tekstami, które zawsze są trafne w punkt.  Teraz można wziąć udział w aukcji i wylicytować unikatowe plakaty z grafikami Psich Sucharków. Co najważniejsze – cała kasa idzie na zwierzęta, a właściwie – na działalność i inicjatywy Fundacji NaszeZoo.pl

unnamed

Co poniedziałek będzie uruchamiana nowa aukcja z nowym plakatem. Serdecznie zapraszam Was do udziału 🙂

Tutaj aukcja bieżąca: KLIK.

OSTATNIO NA BLOGU

BLOGI CZYTELNIKÓW

Jeżeli chcesz, żeby Twój blog się tutaj znalazł – wyślij mi maila na kontakt@martapisze.pl z adresem bloga, w tytule wpisz #PiątekzMartą. Opisz jednym zdaniem swój blog i napisz, dlaczego jest warty polecenia. Wiem, jak ciężko zdobyć pierwszych czytelników, więc bardzo chętnie polecę Wasze blogi.

  • Uszyta – Notka autorki: blog wesołej dziewczyny, która pokazuje, że można dojść do całkiem dobrych rezultatów całkiem samemu. A mowa tu o umiejętności szycia ubrań dla siebie i innych.
  • Zielonym okiem – od autorki: to blog będący tematycznie pomostem między studiami i karierą zawodową – dla młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają odnajdywać się na rynku pracy. Jest też o językach obcych, kulturze, dobrych książkach i rozwoju osobistym.
  • Jurxoxo gotuje – blog kulinarny 🙂

Miłego weekendu!

O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.