Menu
Kariera & blogowanie

Miejsce pełne motywacji do działania – już jest!

Bardzo często podczas wzmożonego okresu pracy czy podczas wpadania na nowe pomysły, czułam dużą samotność. Nie bardzo miałam z kim pogadać o planach, działaniach, zapytać o radę albo inspirację. Gdyby nie Patryk, który jest dla mnie wsparciem i razem ze mną siedzi we wszystkich otaczających mnie tematach, byłoby bardzo ciężko realizować jakiekolwiek cele. Często bywa tak, że nasi znajomi nie do końca ogarniają to, co robimy (nie wspominając już o rodzinie).

Wiem, że nie jestem w tych spostrzeżeniach sama – wieeeele razy czytałam w waszych komentarzach, że jest wam ciężko, bo np. nie macie z kim pogadać o swoich planach, macie na coś pomysł, ale nie wiadomo, jak go zrealizować, albo szukacie inspiracji bądź motywacji, ciekawych książek, dobrych filmów do rozwoju, ale trudno wam cokolwiek wartościowego znaleźć.

Ostatnie pół roku było bardzo ciężkim okresem dla Marta Pisze – utraciłam regularność na rzecz obowiązków, miałam problemy z połączeniem wszystkich moich zainteresowań i ze zdrowiem. Nie chcę jednak porzucać bloga (wśród moich znajomych był taki pomysł – sugerowali, żebym go zamknęła) – nie ma takiej opcji. Długo jednak nie wiedziałam, jak teraz zorganizować to miejsce i o czym pisać. Już wiem. Więc działamy!

CZEMU BY NIE…?

Dzisiaj po zorganizowaniu treningu we Wrocławiu podeszła do mnie czytelniczka, która przyjechała aż z Poznania (!), żeby chwilę porozmawiać. Podziękowała za to miejsce, a ja po raz kolejny poczułam, że ten blog ma bardzo duży sens. Gromadzi ludzi, którzy chcą coś zrobić, chcą, żeby ich życie było dla nich fajniejsze, lepsze, takie, jakie chcieliby mieć.
Czemu tego nie wykorzystać? Czemu nie stworzyć miejsca, które byłoby przedłużeniem bloga, a które pozwoliłoby na większą swobodę?

No właśnie.

MIEJSCE DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ WIĘCEJ

Blog Codziennie Fit już od ponad 2 lat ma swoją grupę. Dzisiaj wychodzę do Was z propozycją naszej grupy. Jak to widzę?

Będzie to miejsce dla osób, które chcą od życia czegoś więcej. Które chcą się inspirować, motywować, czasami o coś zapytać (np. związane z biznesem czy z planami na życie), polecić sobie dobre, inspirujące książki albo sposób na organizację czasu. Takie rozwinięcie Marta Pisze, tylko z większym udziałem czytelników.

Mam nadzieję, że pomysł Wam się spodoba. 🙂

Aby dołączyć do grupy, należy WEJŚĆ TUTAJ. Albo kliknąć obrazek powyżej.

Dajcie znać, co sądzicie 🙂

O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.