Bardzo często podczas wzmożonego okresu pracy czy podczas wpadania na nowe pomysły, czułam dużą samotność. Nie bardzo miałam z kim pogadać o planach, działaniach, zapytać o radę albo inspirację. Gdyby nie Patryk, który jest dla mnie wsparciem i razem ze mną siedzi we wszystkich otaczających mnie tematach, byłoby bardzo ciężko realizować jakiekolwiek cele. Często bywa tak, że nasi znajomi nie do końca ogarniają to, co robimy (nie wspominając już o rodzinie).

Wiem, że nie jestem w tych spostrzeżeniach sama – wieeeele razy czytałam w waszych komentarzach, że jest wam ciężko, bo np. nie macie z kim pogadać o swoich planach, macie na coś pomysł, ale nie wiadomo, jak go zrealizować, albo szukacie inspiracji bądź motywacji, ciekawych książek, dobrych filmów do rozwoju, ale trudno wam cokolwiek wartościowego znaleźć.

Ostatnie pół roku było bardzo ciężkim okresem dla Marta Pisze – utraciłam regularność na rzecz obowiązków, miałam problemy z połączeniem wszystkich moich zainteresowań i ze zdrowiem. Nie chcę jednak porzucać bloga (wśród moich znajomych był taki pomysł – sugerowali, żebym go zamknęła) – nie ma takiej opcji. Długo jednak nie wiedziałam, jak teraz zorganizować to miejsce i o czym pisać. Już wiem. Więc działamy!

CZEMU BY NIE…?

Dzisiaj po zorganizowaniu treningu we Wrocławiu podeszła do mnie czytelniczka, która przyjechała aż z Poznania (!), żeby chwilę porozmawiać. Podziękowała za to miejsce, a ja po raz kolejny poczułam, że ten blog ma bardzo duży sens. Gromadzi ludzi, którzy chcą coś zrobić, chcą, żeby ich życie było dla nich fajniejsze, lepsze, takie, jakie chcieliby mieć.
Czemu tego nie wykorzystać? Czemu nie stworzyć miejsca, które byłoby przedłużeniem bloga, a które pozwoliłoby na większą swobodę?

No właśnie.

MIEJSCE DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ WIĘCEJ

Blog Codziennie Fit już od ponad 2 lat ma swoją grupę. Dzisiaj wychodzę do Was z propozycją naszej grupy. Jak to widzę?

Będzie to miejsce dla osób, które chcą od życia czegoś więcej. Które chcą się inspirować, motywować, czasami o coś zapytać (np. związane z biznesem czy z planami na życie), polecić sobie dobre, inspirujące książki albo sposób na organizację czasu. Takie rozwinięcie Marta Pisze, tylko z większym udziałem czytelników.

Mam nadzieję, że pomysł Wam się spodoba. 🙂

Aby dołączyć do grupy, należy WEJŚĆ TUTAJ. Albo kliknąć obrazek powyżej.

Dajcie znać, co sądzicie 🙂

 • Patryk Kruk

  Kolejny projekt! Kibicuje ci jak zawsze <3

 • Karolina Czubak

  To jest to! 🙂 Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki jak zawsze! 🙂

  • Myślę, że fajnie będziemy mogli to rozwinąć i każdy na tym skorzysta 🙂

 • Super pomysł! Już klikam 🙂

 • Jestem za!

 • Magdalena Hudańska

  Świetny pomysł 🙂 Jestem z Tobą :*

 • Renia

  To najmilsza rzecz jaka mogłam zobaczyć <3. Po treningu gdy to mięśnie drżały mi tak mocno, że głos postanowił się przyłączyć, miałam obawy, że brzmię tak jakbym miała się rozpłakać a nie to było moim zamiarem. Ale ciesze się, bo widzę, ze było warto <3
  Dziękuje jeszcze raz za motywacje, optymizm i twoja ciężka prace. Dla osoby którą otaczają ludzie negujący wszystko, bo dopóki nie skoczysz studiów nie rób nic (wyprowadzka, kursy, własna działalność czy nawet zwykła praca), bo „to nie jest Ci potrzebne” i „TOBIE na pewno nie wyjdzie”, taki blog daje nadzieje, że tez ma się szanse na sukces. Bo on zależy od ciebie, a nie od tego z jakiego miejsca startujesz.

  Dziękuje tez tobie Patryk, dobry z Ciebie chłopak <3

 • szotka

  Bardzo chętnie dołączę do tej grupy, tylko że nie mam konta na fb. Tzn jest takie, które mam z mężem, ale nie korzystam z niego wcale. A chce iść w życiu do przodu, nie chcę stać w miejscu, lubię robić ciągle coś nowego, ciągle zmieniać coś na lepsze. Cóż, poradzę sobie bez tej grupy, ważne żeby cokolwiek z tym robić, bo każde cokolwiek jest lepsze niż nic 🙂

 • Super pomysł! 😀

 • Ania

  Cudowny pomysł! 🙂

 • Bardzo dobry pomysł 🙂 Piszesz naprawdę świetne artykuły i cieszę się, że nadal będziesz to robić:)
  Z autopsji wiem co to znaczy brak motywującego otoczenia. Samej, czasem ciężko. Taka grupa potrafi naprawdę pomóc. Nie przedłużając wywodu, oczywiście dołączyłam 😀

 • Ja też bardzo cenię to miejsce! Motywujesz mnie od dawna 🙂

 • Anita Chyżyńska

  Znajomi zawsze „dobrze” doradzą – najlepiej dla nich rzucić wszystko i iść do pracy w spożywczaku. Bo po co.
  Dobrze, że dzialasz dalej – nie poddawaj się 🙂 również czytam Twojego bloga ! 🙂

 • Monix

  Cześć, nie wiedziałam gdzie to napisać, zgłosić??? Jestem już w grupie na fb jest tam taki wpis o tym, że dziewczyna się bardzo stresuję i oblewa z tego powodu testy…wszystko było by ok, gdyby pod postem nie rozwinęła się dyskusja o tym, że najlepsze na stres są leki przeciwbólowe i najlepiej te na recepty. czytam Cię już dość długo i jestem w stanie wywnioskować, ze nie takich porad i wsparcia oczekiwałaś pod takim problemem. Proszę zrób coś z tym, bo jeśli ta grupa ma tak wygąldać to mija się z celem.
  Pozdrawiam serdecznie Monix