Menu
Czas wolny

#7 Piątek z Martą

#PiątekzMartą to seria notek, w których opowiadam co u mnie słychać, dzielę się ciekawymi linkami i polecam rzeczy naprawdę warte Twojej uwagi.

#PODSUMOWANIE TYGODNIA

Nie mam snów – nie śnię, a przynajmniej tego nie pamiętam. Jestem taka styrana (to dla mnie wyższy stopień czasownika “zmęczona”), że przed północą zasypiam na kanapie, w połowie rozmowy. Śmieszne uczucie, całkiem przyjemne w sumie. Czuję się czasami zmęczona, ale na pewno nie przemęczona – czyli jest w porządku.
Jak było widać tydzień temu na blogu, ostatnio miałam kilka gorszych dni. Nieco smutnych, zrezygnowanych – od razu odbiło się to na wpisach w zeszłym tygodniu, podziwiam, że chciało Wam się to czytać. Ja do tej pory się wstydzę.
W ciągu tych dwóch tygodni zaliczyliśmy wtorek z Martą – co też było świetnym przeżyciem, dziękuję za wszystkie miłe słowa.. stwierdziłam więc, że wtorek z Martą wcale nie musi być wtorkiem i coś w kościach czuję, że dziś sobie pogadamy – przez telefon, sms albo na Skypie. Więcej informacji na facebooku koło 19.00. (albo na dole wpisu :D)
Poza tym, pisałam Wam, że jak co druga kobieta nie mam się w co ubrać. Poleciłyście mi kilkanaście linków i… zadziałało. Moja szafa jest prawie pusta (zostało naprawdę KILKA rzeczy), a ja wybrałam się na zakupy:

Nie martwcie się, nie zostanę szafiarką. Nie mam do tego drygu. 🙂
Zaczęłam też nowe wyzwanie – przez trzydzieści kolejnych dni codziennie będę robić jakąś rzecz, która mnie rozwija. Więcej informacji o wyzwaniu tu, jeśli chcecie dołączyć. Jest kolejny kalendarz do wydrukowania (Patryk, strzeż się, zostanę grafikiem).
Swoją drogą u mnie wszystko jest powalone – wtorek z Martą jest w piątek, a najnowsze sobotnie Marta Mówi było w środę. Chyba coś jest ze mną nie tak 🙂

# LINKIlinki ciekawe strony interesujące inspirujące piątek z martą marta pisze fajne ciekawe blogi komputer laptop mac biały klawiatura

10 rzeczy, które powinieneś robić teraz, jeśli masz 20 lat i chcesz w przyszłości być zdrowy [ENG] – klik
Najlepsze wystąpienia TED o kreatywności – klik
Najlepszy blog o garderobie, ubraniach jaki do tej pory widziałam, polecony przez moje czytelniczki pod ostatnią notkąklik
7 sposobów na zaplanowanie kariery po studiach – klik
Ma bardzo chamskie żarty, źle mówi o kobietach, jest mega wulgarny… ale zabawny. Jeśli kogoś nie odstrasza taki humor, to na pewno Wam się spodoba – klik
Radek Kotarski (<3 haha) jak zwykle ciekawie, tym razem w temacie bardzo wakacyjnym – klik

#INNE

Wiecie, czasami jestem zadufaną w sobie krową. Kiedy wszyscy się czymś zachwycają, ja zazwyczaj jestem jedną z tych, którzy wzruszają ramionami i mówią “nie wiem, o czym mówisz”.

Tak było i tym razem – cały świat już przynajmniej z pół roku zachwyca się rudym, a ja miałam go gdzieś. Dopóki nie szukałam piosenki dla przyjaciółki lubiącej Eda i nie przesłuchałam jego płyt.

Teraz już lubię rudego.

Wróciłam do oglądania Seksu w wielkim mieście. Boże, jak ja kocham ten serial! Czasami jest głupiutki, naiwny i często nic nie wnosi do mojego życia, ale… kurczę, po prostu przyjemnie się to ogląda, bez dwóch zdań.
Dziś w sumie krótki piątek, bo nie będę na siłę Wam tu czegoś wpychać. Pamiętajcie, że dzisiaj wtorek… Boże, ale ja jestem pokręcona! Odbieram telefony i smsy od 19:30 do 20:45, siedzę także na Skypie – tutaj możecie próbować napisać nawet po czasie, bo może przedłużę . Mój nick: martapisze.
Numer telefonu do wtorków z Martą: 538 827 455
Znajdziesz mnie:
FACEBOOK || NEWSLETTER || ASK.FM || YOUTUBE || BLOGLOVIN’
O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.