Menu
Czas wolny

#6 Piątek z Martą

#PiątekzMartą to seria notek, w których opowiadam co u mnie słychać, dzielę się ciekawymi linkami i polecam rzeczy naprawdę warte Twojej uwagi.

#PODSUMOWANIE TYGODNIA

Mój Boże, ludzie, ile się działo…
Po pierwsze – i chyba najbardziej dla Was widoczne – na blogu zmieniłam szablon. Jestem w nim zakochana totalnie, uważam, że wygląda super i mam nadzieję, że Wam chociaż trochę też się podoba 🙂
Po drugie, jak wspominałam w ostatnim #Piątku, zaczynam działalność na własną rękę… i jestem przerażona! Trochę stresowałam się tym, że nie znajdziemy klientów, ale… nawet oficjalnie nie zaczęliśmy (startujemy w poniedziałek), a ja już miałam prawie dziesięć ofert, co z kolei też potrafi wpędzić człowieka w niezły stres.

Tak wygląda wersja próbna naszych wizytówek, wydrukowana na razie na zwykłym papierze, bo chciałam sprawdzić, czy wszystko gra. Jestem tak podekscytowana, że niedługo zniosę jajko!

Podsumowując: śpię bardzo krótko, robię bardzo dużo, ale… jestem tak cholernie szczęśliwa! Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i trzymanie kciuków, jestem niesamowicie wdzięczna za wszystko, co mnie ostatnimi czasy spotyka.

A właśnie – jeśli ktoś z Was studiuje filologię angielską albo bardzo dobrze zna angielski – czy jest w stanie mi pomóc? Potrzebuję, aby ktoś przeczytał teksty, które napisałam na angielską wersję BrandBurgera i ewentualnie wskazał błędy, żeby wstydu nie było. Nie jestem w stanie na razie za to zapłacić, ale mogę się jakoś odwdzięczyć… wysłać list, kartkę, książkę albo polecić Waszego bloga (chociaż nie wiem, czy to akurat takie fajne dla Was, pewnie nie 😀 ).

Proszę, jak ktoś z Was ma wolny czas (tego nie jest dużo) – piszcie do mnie w komentarzu albo na kontakt@martapisze.pl


Wczoraj w ramach walki z moim odwiecznym kompleksem wrzuciłam na swój instagram zdjęcie, na których pokazuję zęby – te samo, które widzicie na samej górze 🙂 Zawsze słyszałam, że mam brzydki uśmiech, więc jestem z siebie dumna, że się na to odważyłam… czas wychodzić ze skorupy, prawda? Nie śmiejcie się.

# LINKIlinki ciekawe strony interesujące inspirujące piątek z martą marta pisze fajne ciekawe blogi komputer laptop mac biały klawiatura

Spisek pisarzy – bardzo przydatna strona dla każdego, kto lubi pisać i marzy o własnej książce – KLIK

Patryk wrócił do blogowania – KLIK

Świetna, niesamowicie inspirująca historia o marzeniach – KLIK

Co powinieneś wiedzieć o depresji? – KLIK

Pozostając w temacie pisania: Nadine publikuje na swoim blogu cykl ‘Jak napisać powieść?” – KLIK

Jeśli chcecie poczytać ciekawe recenzje książek, to na pewno znajdziecie coś dla siebie tutaj – KLIK

#KSIĄŻKI

W tym tygodniu skończyłam trzy książki – i z nich wszystkich najbardziej polecam “Dziewczyny z Powstania” – świetne opowieści kobiet, które w trakcie powstania rodziły dzieci, zakochiwały się bez pamięci i widziały, jak umierają ich znajomi… Smutne historie, ale książka jest niesamowicie wciągająca i każdemu się spodoba – jestem pewna 🙂
Swoją drogą, dostaję dużo próśb o to, bym napisała jakiś wpis o książkach… zastanawiałam się nad tym – może jakiś cykl raz na jakiś czas, w którym będę opisywała co ostatnio przeczytałam i co polecam? Czy nie? Dajcie znać.
Znajdziesz mnie:
FACEBOOK || NEWSLETTER || ASK.FM || YOUTUBE || BLOGLOVIN’

OGŁOSZENIE
Dużo osób próbuje się ze mną skontaktować, dlatego chcę stworzyć wtorki z Martą – podam Wam numer telefonu i co wtorek w określonych godzinach (podanych wcześniej na facebooku) będzie można do mnie dzwonić i pisać – będę odbierać i chętnie się z Wami zapoznam 🙂 Nie chcę na blogu tworzyć jakiegoś dziwnego dystansu między nami,więc jak ktoś chce ze mną porozmawiać, to do usłyszenia we wtorek. (Numer podam w następnym wpisie i we wtorek na fanpejdżu).
Ach no i pamiętajcie – jutro kolejny odcinek Marta Mówi!
O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.