Menu
Czas wolny

Piątek z Martą #51: o byciu w telewizji, lumpeksach i szczęściu

Co wspólnego mają lumpeksy z Martą? Co robiłam w telewizji? I jak organizacja czasu może wpłynąć na szczęście?

CO U MNIE?

Jest cudownie.
Od kiedy wprowadziłam nową organizację czasu, uświadomiłam sobie, jakie błędy w niej popełniam i że nie mogę ciągle pracować na czyjś biznes, zamiast na swój, moje dni wyglądają dużo lepiej. Jestem w stanie także wykrzesać całkiem sporo czasu na granie w Simsy, co wydawało mi się niemożliwe. Minus jest taki, że znów się wkręciłam. 🙂 Gracie jeszcze w Simsy? To jeden z moich ulubionych sposób na relaks – nic mnie tak nie odstresowuje jak wdrożenie się w zarządzanie rodzinką i przeżywanie ich dramatów. 🙂

Mój szałowy wieczór <3 #sims #thesims #sims4

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marta (@codziennie_fit)

W tym tygodniu byłam także w Warszawie… na nagraniu do “Teleranka”. Nie wiem, czy wiecie, ale ten kultowy program znów wrócił na antenę. Będę gościem jednego z październikowych odcinków. Mój występ był bardziej w stylu fit, ale przecież jestem tą samą osobą na obu blogach, więc nie widzę sensu aż tak mocnego oddzielania informacji.

Gdyby to był facebook, ustawiłabym sobie status ‘gotowa do działania’ <3 #fitgirl #fitnessaddict #fitblogger #trainer #fitness

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marta (@codziennie_fit)

Telewizja rządzi się swoimi prawami, rzeczywiście. Nagrywaliśmy oczywiście na Woronicza 17. Byłam tak podjarana, że oczywiście zrobiłam wszystkim bliskim fotkę na tle budynku z logo TVP i wysłałam mmsami 😀 Czasami zachowuję się jak dziecko, ale chyba w tym wypadku, to dobrze – przynajmniej cieszę się z każdych drobnych rzeczy.

Byłam pomalowana przez panią wizażystkę i miałam na sobie jakieś milion kilogramów podkładu. Śmiesznie to wyglądało na żywo, bo zakładam, że w kamerze zupełnie inaczej. 🙂 Samo nagranie trwało jakieś 20-30 minut, bardzo krótko. Mój występ nie będzie długi, ale i tak było super!

14315655_963367337123615_1115022755_o

Mówiłam wam także ostatnio, że muszę zrobić jesienne porządki w szafie. I zrobiłam! Mam też swoje osobiste wyzwanie, które polega na tym, że przez miesiąc mam chodzić każdego dnia inaczej ubrana i nie mogę dwa razy ubrać tego samego. Oczywiście chodzi o komplet ubrań, nie o każdą sztukę 🙂 Na razie mi się udaje, a dzięki generalnym porządkom i obkupieniu się w różnych sklepach i lumpeksach w ubrania “basic”, nie mam problemu co ubrać. 🙂

Swoją drogą – to część moich łupów z lumpeksu. KOCHAM LUMPEKSY! <3  Do tej pory nie potrafię jednak znaleźć we Wrocławiu takiego, który by mi odpowiadał i wszystkie lumpeksowe zakupy robię w moim rodzinnym mieście.

img_20160911_205306

Zmiana organizacji czasu ma też związek z tym blogiem. Tak jak wam pisałam w ostatnim Piątku, myślę nad tym, co tym razem zmienić. Na pewno chcę wrócić do częstotliwości wpisów sprzed mojego załamania (czyli wpis co drugi dzień). Na razie wprowadzam też Piątki z Martą co tydzień, bo chciałabym bardziej doceniać to, co się dzieje w moim życiu… i myślę, że takie opisywanie tego, co się działo, może mi w tym bardzo pomóc 🙂

14276623_1590178971284670_1217618633_n

A jeśli myślicie, że sprzęt kuchenny nie może być mądrzejszy, to jesteście w błędzie. Na moim drugim blogu Codziennie Fit możecie jeszcze do jutra wygrać wagę kuchenną, która potrafi liczyć kalorie i makroskładniki w ważonym jedzeniu. Ja jestem w szoku, ale z drugiej strony jestem te bardzo zadowolona – wreszcie nic mnie już nie zmusza do liczenia, bo uwierzcie, z matematyką nigdy nie miałam po drodze.

CIEKAWE LINKI

BLOGI CZYTELNIKÓW:

Jeżeli chcesz, żeby Twój blog się tutaj znalazł – wyślij mi maila na kontakt@martapisze.pl z adresem bloga, w tytule wpisz #PiątekzMartą. Opisz jednym zdaniem swój blog i napisz, dlaczego jest warty polecenia. Wiem, jak ciężko zdobyć pierwszych czytelników, więc bardzo chętnie polecę Wasze blogi.

  • Dziewczyna z odzysku – od autorki: staram się dawać czytelnikom kopa energii i motywacji do fajnego życia. Takiego, z którego będą zadowoleni i które będzie promieniowało szczęściem na innych ludzi.
  • Myśli Karoliny – blog lifestylowy nastolatki;
  • Świat w słowach – od autorki: piszę o tym, co nas otacza. Czasem całkiem poważnie, innym razem z dystansem i humorem. Jest to blog o relacjach między ludźmi (związkach, przyjaźniach); o tym jak żyć, żeby nie zapomnieć o sobie; o ludziach, którzy mnie inspirują. Dużo wpisów powstaje w oparciu o cytaty.
  • Jak spełniać marzenia? – od autora: to miejsce dla tych którzy lubią robić fajowe rzeczy i chcą się tego nauczyć lub sobie przypomnieć jak to jest. Sam blog jest również dla mnie motywacją do poświęcania większej ilości czasu na marzenia i ich spełnianie :-).

Miłego weekendu!

O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.