Menu
Motywacja i marzenia

5 motywujących, inspirujących wideo, które sprawią, że pobiegniesz zrobić COŚ fajnego

Kiedy brakuje mi motywacji, robię kilka rzeczy.
Czasami zawijam się w koc i udaję tortillę, zamykając oczy i myśląc, że skoro nie widzę tej masy obowiązków, którą powinnam właśnie zrobić, to one nie istnieją.
Czasami staję przed lustrem i mówię sobie “dawaj mała, dasz radę!“, ale to nigdy nie działa, bo po pierwsze, normalni ludzie nie mówią do swojego odbicia, chyba, że grają w strasznych filmach, a po drugie, mówienie “mała” do samej siebie jest trochę dziwne. Nie, sorry. Bardzo dziwne.
A czasami włączam któryś z tych filmików i o dziwo, działa. Misja wykonana. Motywacja odzyskana!

Za każdym razem, kiedy opublikuję post z kategorii motywacji i spełniania marzeń albo organizacji czasu, dostaję mnóstwo pytań o to, że wszystko fajnie, ale jak się zmotywować? Co zrobić, kiedy nic się nie chce?

Nie uważam siebie za guru w tych sprawach. Owszem, jestem pracowita, ale bywają dni jak ten, kiedy mi się po prostu nie chce i nie robię nawet treningu (a akurat trening to jest coś, co w moim dziennym grafiku jest pozycją obowiązkową). Nie robię obiadu, nie ruszam prania, chociaż wielka kupa ubrań tarasuje drogę do łazienki, nie chce mi się zrobić nawet herbaty, chociaż w gardle mam Saharę i tak dalej. Ogólnie dramat i sytuacja bez wyjścia.

I w takie dni zmuszam się do przyczłapania się do laptopa i puszczenia któregoś z tych filmów. To wystarczy. Wszystkie są krótkie i wszystkie sprawiają, że mi się chce. Mam nadzieję, że na kogoś z Was też tak zadziałają 🙂

Uwaga: włączacie polskie napisy za pomocą ikonki dymku rozmowy po prawej stronie odtwarzacza.

Nie przedłużając, lecę z koksem.

ŻYCIE POZA LIMITAMI

5 SPOSOBÓW, BY ZABIĆ SWOJE MARZENIA

SPRÓBUJ CZEGOŚ NOWEGO PRZEZ 30 DNI

ZANIM UMRĘ, CHCĘ…

3 RZECZY, KTÓRYCH SIĘ NAUCZYŁEM, KIEDY MÓJ SAMOLOT SIĘ ROZBIŁ

Miłego oglądania i dajcie znać w komentarzach, jak Wam się podoba 🙂

O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.