Menu
Czas wolny

Piątek z Martą #33: co się działo w sierpniu, nagroda i nowe hobby

Tak, wiem, Piątku nie było chyba od miesiąca, ale miałam poważny problem z pisaniem o tym, co się u mnie dzieje. Głównie dlatego, że działo się dużo ,a jednocześnie nie działo się nic – bo chociaż pracy miałam tyle, że w pewnym momencie ledwo żyłam, to opisywanie siedzenia przed kompem nie należałoby do najbardziej porywających wpisów we wszechświecie.

Już we wtorek idę pierwszy raz na uczelnię – rozumiecie to? Nie wiem, kiedy minęły mi te wakacje, ale pierwszy raz od dawna cieszę się, że zaczyna się rok akademicki. Jak każda świruska, której ulubioną postacią z Harry’ego była Hermiona, pożyczyłam już książki do anatomii od kolegi z medycyny i wolnym czasie przyswajam sobie ułożenie kości i mięśni. Całkowicie normalne, wiadomo. Kupiłam też już wszystkie zeszyty i coś tak czuję, że chyba zyskam na tych studiach tytuł kujona roku. Chyba, że mi tak zbrzydną jak dziennikarstwo (oby nie!) 🙂

Jestem gotowa na rok akademicki 😀 #jaramsięszkołą

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marta (@martapisze)

Co się działo w międzyczasie? Mój drugi blog, Codziennie Fit, wygrał nagrodę internautów w konkursie Blog Day na najlepszy blog na Dolnym Śląsku. Kazali mi nawet powiedzieć coś do mikrofonu i zgadnijcie, jakie było moje pierwsze słowo? Tak, dokładnie. Powiedziałam: HEJKA.

Tak bardzo się cieszę! #happy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marta (@martapisze)


55e3590b26937_p

11325770_1488131438174502_394280182_n

Tutaj jest nawet film, na którym mnie widać mnie od 20 do 23 sekundy, więc poczułam się jak gwiazda (rozgwiazda? Suchar.)

Oprócz tego rozkręcam się trochę i nagrywam na kanale ćwiczenia co niedzielę. Wiem, że kilka osób czeka na jakieś vlogi i chciałabym obiecać, że niedługo będą, ale nie mogę tego obiecać, bo tego po prostu nie wiem. Na teraz nagrywanie ćwiczeń sprawia mi niesamowitą przyjemność i to chcę robić.

CIEKAWE LINKI:

  • Co się kryje za perfekcyjnymi zdjęciami na instagramie, czyli ciekawy projekt, który pokazuje, jak czasami sami zakłamujemy swoją rzeczywistość – KLIK
  • Plan oswojenia jesieni wg Niebałaganki. Cieszę się, że Ania opublikowała ten post, bo zastanawiałam się właśnie nad swoim planem na jesień. Kocham jesień!!! – KLIK
  • 107 porad jak oszczędzać – to stary post Michała, ale rany, kocham ten blog.  – KLIK
  • Co się dzieje z Twoim ciałem, kiedy ucinasz sobie drzemkę? [ENG] – KLIK
  • NAJLEPSZY BLOG O KOTACH EVER. NAJLEPSZY – KLIK
  • Ostatnią osobą, którą przypuszczałabym o napisanie tego typu postu jest Paweł, ale całkiem zgrabnie mu to wyszło. O tym, by nie dać sobie wmówić, że lepiej już nie będzie – KLIK
  • Duże koty (tygrysy, lwy, pantery, gepardy) i laser. Czy bawią się jak koty? KLIK

BLOGI CZYTELNIKÓW:

Jeżeli chcesz, żeby Twój blog się tutaj znalazł – wyślij mi maila na kontakt@martapisze.pl z adresem bloga, w tytule wpisz #PiątekzMartą. Opisz jednym zdaniem swój blog i napisz, dlaczego jest warty polecenia. Wiem, jak ciężko zdobyć pierwszych czytelników, więc bardzo chętnie polecę Wasze blogi.

  • blankali – blog Ani ma na celu sprowokowanie czytelników do wstania od komputera i wykonania pierwszego kroku dawno zapowiadanego działania! To taki miks kultury, motywacji i refleksji osoby, która nie może usiedzieć w miejscu i zawsze ma coś do roboty.
  • nastoletnie pogadane – jak mówi autorka, to “Instrukcja obsługi nastolatka w pigułce”, tyle tylko, że nawet dojrzali czytelnicy znajdą tam coś dla siebie.
  • książka uskrzydla – blog z naprawdę dobrymi recenzjami książek. I dodatkowo, co dziwi (większość blogów recenzenckich nie przykłada do tego uwagi) jest miły dla oka!

OSTATNIO NA BLOGU:

DO SŁUCHANIA:

Kibicowałam jej przez całe X Factor i teraz odświeżyłam sobie jej wykonanie tej piosenki – bardzo mi się podoba! 🙂

To co – miłego weekendu! 🙂

O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.