Menu
Czas wolny

Piątek z Martą #31: w życiu najważniejsi są ludzie (+ relacja z See Bloggers)

Kiedy pakowałam się do pociągu z moim różowym plecakiem i kapeluszem na głowie (swoją drogą, czy tylko mnie przeraża wchodzenie do pociągu i ta szpara między peronem a wagonem?) miałam w głębi duszy nadzieję, że w Gdyni zrobię dwie rzeczy: trochę odpocznę i wreszcie się zmotywuję.
Nie przeliczyłam się.

Miałam najbardziej blogowe dwa tygodnie w historii mojego blogowania, jakkolwiek głupio to brzmi. Najpierw pierwsze wrocławskie spotkanie blogerów, potem – See Bloggers. I to mi było potrzebne. Spotkanie się z ludźmi, którzy tak jak ja siedzą godzinami nad swoimi blogami i potrafią tak naprawdę gadać tylko o jednym to morze inspiracji. Usłyszałam kiedyś, że blogerzy to taka grupa, która wzajemnie się motywuje i nakręca (i potrzebują takich spotkań, żeby to robić) i coś w tym jest! Wystarczy sobie posiedzieć na paru panelach, posłuchać kilku wykładów, porozmawiać z paroma osobami i już chce się biec do domu i pisać najlepszego bloga na świecie. Serio, tak to działa.

11357758_874580165923814_1590019900_n

Ja i Nishka pięknishka. Jak myślicie, że wygląda sympatycznie, to pomnóżcie to razy 10 i otrzymacie realną sympatyczność Natalii. Jej się nie da nie lubić <3

Blog Nishki: KLIK

Na See Bloggers było wspaniale i na tym mogłaby się skończyć moja relacja 🙂 Organizatorzy dali radę, tworząc wydarzenie, które daje taką dawkę inspiracji i motywacji, że wszyscy trenerzy rozwoju osobistego mogą spokojnie iść na emeryturę, bo przy każdej kolejnej edycji będą coraz mniej potrzebni.

Jest mnóstwo inspirujących osób, które popchało mnie podczas tego weekendu do przodu – między innymi wspaniały był występ Konrada z Halo Ziemia, podobały mi się prezentacje Pawła i Elizy, a jedną z najbardziej motywujących rzeczy, jaką widziałam, była prelekcja Tomka Tomczyka. 

Phototastic-2015-07-29_996dbecf-969e-461b-b4ac-93e79e9bb9ab(1)

Mam wrażenie, że Maciek wie wszystko o blogosferze i zna każdego. Serio, w niektórych momentach to jest aż creepy.

Blog Maćka : KLIK

Ale weekend w Gdyni uświadomił mnie też w innej kwestii: Boże, jak cholernie ważni w życiu są ludzie! Jak istotne jest to, jakimi osobami się otaczasz – brzmi strasznie górnolotnie, ale to naprawdę jest niesamowite. Przebywając wśród tylu sympatycznych, uśmiechniętych i zajaranych swoim życiem osób nie dało się nie czuć szczęścia. 🙂

I poza tym – JA ICH WSZYSTKICH TAK BARDZO LUBIĘ.

Phototastic-2015-07-31_12f8eace-55e9-498c-9b0c-2527b620240c(1)

Jak widać po minie, Paweł jest moją konkurencją – najbardziej radosnym blogerem w Polsce.

Blog Pawła : KLIK

Z kolei na wrocławskim spotkaniu blogerów wreszcie poznałam Agnieszkę, która – co śmieszne – jest z Warszawy, ale jakoś tak zabłądziła i trafiła na spotkanie do Wrocławia 🙂

10431975_1024494550902357_778613377_n

Jeżeli jeszcze chcecie zobaczyć jakieś przebłyski z mojego pobytu w Gdyni, to wrzuciłam je tu:

A teraz już koniec o blogerach. Pamiętacie wczorajszy tekst (Jak z dziennikarki stałam się trenerką, czyli dlaczego zmiany planów są w porządku)? To tak nawiązując do tych zmian, zdecydowałam się na kolejny krok w prowadzeniu CF:

Oprócz tego na kanale ukazały się dwa filmy:

I jeden bardzo ważny post z mojego facebooka:

[UWAGA, CZAS NA SZCZEROŚĆ]Kasuję ten post i piszę od nowa jakiś piętnasty raz.Usiadłam dzisiaj nad ankietami (zarówno…

Posted by Marta pisze on 29 lipca 2015

 

CIEKAWE LINKI:

Coś, co jest O WIELE lepsze, niż zwykłe CV. Piękne! – KLIK

Zaufaj mi, zdążę – czyli Justyna i jej krótki poradnik odpowiedzialnego seksu – KLIK

13 sposobów na nudę według Ani – KLIK

Agnieszka mądrze o tym, czy warto założyć działalność gospodarczą – KLIK

Nadine szczerze o porodzie, czyli wszystkie pytania, które wam krążą po głowie na temat rodzenia, ale wstydzicie się je zadać – KLIK

10 sposobów, aby mieć szczęśliwszy dzień pracy [ENG] – KLIK

Jeżeli chcesz, żeby Twój blog się tutaj znalazł – wyślij mi maila na kontakt@martapisze.pl z adresem bloga, w tytule wpisz #PiątekzMartą. Opisz jednym zdaniem swój blog i napisz, dlaczego jest warty polecenia. Wiem, jak ciężko zdobyć pierwszych czytelników, więc bardzo chętnie polecę Wasze blogi.

NA MOIM BLOGU:

Jak z dziennikarki stałam się trenerką, czyli dlaczego zmiany planów są w porządku

Jak być dobrym hejterem? Praktyczny poradnik

Dzień dobry, poproszę reset

5 rzeczy, których już nigdy nie chcę robić

No przyjmij ten komplement!

Dlaczego warto fantazjować?

Kobieta, w której się zakochałam

DO CZYTANIA:

To moja pierwsza styczność z Krajewskim, ale muszę powiedzieć, że nie mogę się odciągnąć. Jeśli ciekawią was klimaty trupów i dziwnych morderstw, to to jest książka dla was. Zdecydowanie.

10948801_1690238247866711_1967922215_n (1)

DO SŁUCHANIA:

Śpiewam. Ciągle i namiętnie.

Miłego weekendu!

O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.