Jeżeli w jednym tygodniu prawie tracisz palca, robisz wreszcie duży krok naprzód, spijasz się winem z ludźmi, których dopiero poznałaś oraz śpiewasz Whitney Houston to znaczy, że jesteś Martą.
Standardowo nie mogę uwierzyć, że już jest kolejny miesiąc, ale ponieważ co trzydzieści dni dziwię się tak samo mocno, to przestało już być takie niezwykłe. Czas szybko leci, zwłaszcza, że mam teraz grafik wypchany niesamowicie. Jutro wsiadam w polskiego busa i jadę znowu do Warszawy. W międzyczasie muszę pozdawać te nieszczęsne studia, ale już cieszy mnie myśl, że jestem na mecie i już niedługo będę mogła wyrzucić niewidzialną czapkę w powietrze i powiedzieć: NARA, NIGDY TU NIE WRÓCĘ. 🙂
Jeżeli ktoś nie wie, skąd taka radość z powodu kończenia licencjatu, zapraszam do tego wpisu: KLIK.
Ta myśl jest dokładnie jak ta tęcza – piękna:
Mam też dobry humor, bo zapowiedziano grę, na którą czekałam bardzo długo – Fallout 4. W sieci jest mnóstwo sprzecznych zdań na temat teasera, ale ja jak zwykle czekam z niecierpliwością i najwyżej czeka mnie rozczarowanie, trudno. Przeżyję to jakoś. 🙂
W międzyczasie prawie straciłam palca (serio). I wreszcie zamknęłam pewien rozdział, a właściwie nawet to trzy, o czym możecie więcej usłyszeć na szybkim vlogu kręconym w nocy:
Ogólnie chyba czuć z tego wpisu, że mam niesamowicie dobry humor i czuję się świetnie. Mogę wam przekazywać swoją energię teraz i dalej będę miała nadmiar! 🙂
CIEKAWE LINKI

NA MOIM BLOGU:
Kilka rzeczy, za które masz u mnie minusa
Skończ już z tym sklepem dla biednych
6 najlepszych filmów dla kobiet
Jak być sierotą życiową? Praktyczny poradnik
Pytający Poniedziałek: czy żałujesz swoich decyzji?
BLOGI CZYTELNIKÓW:
Jeżeli chcesz, żeby Twój blog się tutaj znalazł – wyślij mi maila na kontakt@martapisze.pl z adresem bloga, w tytule wpisz #PiątekzMartą. Opisz jednym zdaniem swój blog i napisz, dlaczego jest warty polecenia. Wiem, jak ciężko zdobyć pierwszych czytelników, więc bardzo chętnie polecę Wasze blogi.
ThatAlexa – lifestylowy blog, na którym możecie przeczytać o życiu autorki w Norwegii, rozwoju osobistym, jedzeniu, urodzie i przemyśleniach na różne tematy.
Świat według Neo – styl życia, podróże, góry i opowieści
Adres wyobraźnia – jak pisze autorka: “Chciałabym, żeby było to miejsce, gdzie wyobraźnia może znaleźć inspirację. A gdzie ją najłatwiej znaleźć? Oczywiście w nieskończonym świecie książek. Lubię czytać, więc dzielę się tym z innymi. ”
Zamiast burzy – Są różne terapie. Muzykoterapia. Felinoterapia. Akupunktura. I terapia polegająca na pisaniu bloga. I to jest chyba to.
Inkubator piękna – Jak pisze autorka: “pokazuję w nim jak w codzienności odnaleźć piękno życia.”
DO POSŁUCHANIA:
Martwię się, że niedługo zepsuję przycisk “odtwórz ponownie” jak ta piosenka dalej będzie mi się aż tak podobać.
DO OGLĄDANIA:
O tym, jakie filmy dla kobiet warto obejrzeć, pisałam tu. Zapoznajcie się też z propozycjami w komentarzach!


Gif to fake, patyk magicznie przenika przez prawą poręcz! #człowiekbeton #illuminati
Kurczę, nie znam Fallout, ale właśnie widziałam reakcję internetu, że wychodzi kolejna część. Ja ostatnio przechodzę zawód i weltszmerc z powodu gier komputerowych, a konkretnie jednej. Kupiłam sobie świetną świetną grę, żeby dowiedzieć się, że jednak nie pójdzie na moim laptopie. Nie mogę jej oddać, ale i tak bym tego nie zrobiła, bo jest za cudowna. Niby i tak czeka mnie zmiana laptopa, ale ta sytuacja nie daje mi czekać i desperacko staram się przyspieszyć tę decyzję. Ech, problemy pierwszego świata. Wybacz, Marta, mam nadzieję, że rozumiesz ból gamerki.
Rozumiem doskonale te problemy! No to jak najszybciej ten nowy laptop… 😀
Uwielbiam tę grę z rozpoznawaniem kolorów, chociaż kiedy pierwszy raz o niej usłyszałam, pomyślałam sobie, że to łatwizna. Jak też człowiek może się mylić :D.
A śpiewający Hitler jest bezbłędny! Uwielbiam poczucie humoru tego typu :).
Ja też, Adolf położył mnie na łopatki 😀
Też kiedyś uciąłbym sobie palca, a właściwie dwa. Ciąłem kawałki drewna krajzegą i serce mi stanęło, kiedy się zorientowałem, że oprócz drewna przejechałem również po paluchach. Byłem pewien, że właśnie zubożałem o dwie całkiem przydatne części ciała, ale na szczęście okazało się, że to tylko opuszki i elegancko odrosły, tak że nie ma śladu. Gratuluję dobrego humoru i życzę szybkiego zagojenia rany wojennej. 😉
Ps: Dzięki wielkie za polecenie bloga, masz u mnie plusa. 🙂
Ja też się zorientowałam po chwili! Słabo mi było 😀
PS A proszę bardzo !
Bardzo mi miło, że mój blog znalazł się na tej liście. Twoja
rekomendacja jest po prostu wymarzonym prezentem urodzinowym i
spełnieniem blogowego marzenia. Dziękuję 🙂
Oglądałam filmik, w którym mówisz o wypadku z palcem i historii z bieganiem. Mam
tak samo, że na widok ran nagle odpływa mi krew z głowy i osłabienie
przejmuje wtedy nade mną kontrolę.
Wszystkiego najlepszego!
ta gra z kolorami naprawdę wciąga 🙂
mowilam!
Uwielbiam Piątki z Marta 🙂 Zawsze znajdzie się jakaś fajna piosenka, linki w necie. Bardzo lubię część z blogami czytelników, zawsze znajdę tam jakiegoś nowego, ciekawego i wartego uwagi.
O, cieszę się bardzo! 🙂
I gry z tego wpisu tez ekstra. Kolory mnie już zaczęły denerwować bo się denerwuje jak przegrywam, ale ta druga bardzo mnie wciągnęła. Siedziałam do północy i grałam w jakieś latające kolorowe kropki 😀
Ja się wkurzam, bo ciągle przegrywam 🙁
Jaka tęcza <3.<3 Łączę się w bólu, bo sama jestem na mecie tylko magisterki 😉 Obrona 9 lipca, a ja jeszcze nie bardzo przygotowana, a praca nie bardzo klepnięta i pełna jestem zapytajników, aj aj aj
Trzymam kciuki, powodzenia z magisterką 🙂
NIE dziękuję <3 :*
Uszkodziłam sobie 2 tygodnie temu dokładnie ten sam palec. Tyle, że docisnęłam nóż 😐 I trzeba było pojechać na pogotowe i zszyć ten palec 😐 Całe szczęście w trzebnicy mamy dobrą chirurgię i naprawili 😀 W poniedziałek ściągnęłam szwy, dzisiaj nieszczęsny palec ma się już bardzo dobrze, dlatego jak zobaczyłam ten fragment o uciętym palcu to uśmiechnęłam się szeroko – ze wszystkim zareagowałam tak samo 🙂 Tyle, że ja kroiłam szparagi (w najbliższym czasie nawet o szparagach nie pomyślę :))
mam tylko 1,8 % szansy na bycie zastąpioną przez robota 🙂 małe sukcesy dnia codziennego, jest co świętować 😉
Jaki cudny ten gif 🙂 I piękna tęcza.
krok “naprzód”, nie “na przód”. Z ciekawości – co studiujesz?
Zakończyć pracę – ale to musi być wspaniałe uczucie! Powodzenia na obronie 🙂 Ja dopiero zaczynam pisanie.. 🙂