Menu
Organizacja

Jak wytrenować mózg i być mądrzejszym?

Długo zastanawiałam się, jakim filmikiem rozpocząć mój powrót na kanał. I wtedy przyszło do mnie coś oczywistego: przypomnieć wszystkim bardzo dobrze znany trening… mózgu i sposób na to, by być coraz mądrzejszym. Gotowi? 

Wydaje mi się, że dla moich czytelników ten filmik i porada nie będzie szczególnym odkryciem – ale mimo to stwierdziłam, że trening mózgu trzeba promować wszędzie i zawsze. Mowa oczywiście o zaletach czytania i o tym, dlaczego właśnie w tym momencie powinieneś rzucić wszystko i pobiec do biblioteki po coś fajnego. 🙂

Uwaga: ustawcie sobie najwyższą jakość 🙂

Cieszę się, że wróciłam do nagrywania i mam nadzieję, że moje filmy będą Wam się podobały coraz bardziej. Jeżeli widzicie jakieś niedociągnięcia – przymknijcie na nie oko, miałam pół roku przerwy i trochę wyszłam z wprawy 🙂 Obiecuję, że z filmu na film będzie coraz lepiej.

Na kanale będę wrzucać filmy tak jak ostatnio – w każdą sobotę. 

Chciałabym, żeby ten kanał był pozytywnym, motywującym miejscem dla wszystkich osób, które chcą coś ze sobą zrobić i mają ochotę ruszyć tyłek z kanapy. Jeżeli macie jakieś pomysły tematów – jestem otwarta na propozycje, zwłaszcza, że dopiero startuję. 🙂

PS Czy uważacie, że oprócz filmu powinien być wpis na ten sam temat? Czy wtedy nie byłoby tak, że przestalibyście oglądać film, a czytali tylko wpis?

PS 2 Przepraszam za moje ręce i wykręcanie palców. Postaram się na to zwrócić uwagę następnym razem 🙂

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału – planuję nie wrzucać wszystkich filmów na bloga 
O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.