Menu
Czas wolny

#15 Piątek z Martą

Siedzę obok ciebie. Najpierw podaję ci kubek z gorącą herbatą – dokładnie taką, jak lubisz. Potem biorę na kolana laptopa, przysuwam się, żebyśmy mogli razem widzieć ekran i mówię:
– hej, zobacz, co ostatnio znalazłam!
Rozgość się. To kolejny piątek z Martą!

CO U MNIE?

Nie da się ukryć, że publikuję to w sobotę, ale myślę, że ucieszycie się, że dalej jest piątek! 🙂 Chyba mój organizm trochę osłabł przez to całe martwienie się, bo po opublikowaniu ostatniego wpisu przypełzło do mnie coś grypopodobnego i zwaliło mnie z nóg jak nigdy. Pierwszy raz nie pomogła duża dawka aspiryn i innych gripexów, płukanie szałwią ani czosnek – jak poległam, tak leżę do dzisiaj, chociaż już jest mi trochę lepiej.

Jestem też już przygotowana do świąt – kupiłam naszą pierwszą choinkę 🙂 Nitka prawie zniosła jajko, jak ją zobaczyła.

Dobrze wiecie, co się u mnie działo, bo mówił o tym poprzedni wpis. Chcę  tylko podziękować za gigantyczną ilość pocieszających komentarzy, wiadomości prywatnych i maili. Jest mi bardzo miło i moje zwątpienie – czy jak to nazwać – zmyło się szybko. Dziękuję! 
Nawet nie wiecie, ile każdy taki komentarz zdziałał…

Pamiętajcie o konkursie! Do jutra do północy możecie się zgłaszać 🙂 KLIK

LINKI

Jak szybko posprzątać po imprezie? Niebałaganka znowu w akcji – KLIK
Dlaczego lalka Barbie z rozstępami to idiotyczny pomysł – KLIK
Jak wygląda bezdomny pies po strzyżeniu? Naprawdę warto obejrzeć – KLIK
7 typów ludzi, których aprobaty wcale nie potrzebujesz [ENG] – KLIK
Kolejny dowód na to, że koty nie są wredne – KLIK
Coś na poprawienie humoru – jak znajomy opiekował się roślinką… – KLIK
10 prawd (haseł?), których uczysz się, gdy dorastasz [ENG] – KLIK
5 filmów, które dadzą Ci do myślenia – KLIK
Jak robić więcej i nie odkładać wszystkiego na później [ENG] – KLIK

DO OGLĄDANIA

Ostatnio wieczory spędzam maniakalnie oglądając polskie wydanie Hell’s kitchen.  Sama nie jestem Magdą Gessler, co nie przeszkadza mi i Patrykowi głośno komentować działań ludzi w telewizorze. Wiecie, według zasady “nie znam się, to się wypowiem”.
Dalej nie wiem, co to turbot. I jestem zbyt leniwa, żeby wpisać to w Google.
Można obejrzeć obydwa sezony tutaj – KLIK
Poza tym, głęboko wierzę, że oprócz mnie jest tu jeszcze jakaś osoba lubiąca seriale Disneya – widzieliście już Dziewczyna poznaje świat? Stara już jestem, ale oglądam. Idealne w trakcie robienia obiadu 🙂
Dzisiejszy odcinek #Piątku krótszy, bo opadam z sił przez tą grypę. W następnym się odbiję i zasypię Was wykopanymi ciekawostkami 🙂
Możecie śledzić bloga na bloglovin’ – tam od razu dowiecie się o nowych postach 🙂 Zachęcam też do zapisania się do newslettera – raz w tygodniu otrzymacie ode mnie wiadomość z najnowszymi wpisami z ostatnich dni plus jakieś bonusy.
O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.