Menu
Czas wolny

#10 Piątek z Martą

Siedzę obok ciebie. Najpierw podaję ci kubek z gorącą herbatą – dokładnie taką, jak lubisz. Potem biorę na kolana laptopa, przysuwam się, żebyśmy mogli razem widzieć ekran i mówię:
– hej, zobacz, co ostatnio znalazłam!
Rozgość się. To kolejny piątek z Martą!

piątek z martą ciekawe linki ciekawe blogi polecane seriale


CO U MNIE?

Jak można było zauważyć, zrobiłam sobie trochę luzu od internetowego, blogowego życia – niekoniecznie celowo. Powoli jednak wracam na swoje ukochane, martowe tory, otrząsam się z pewnych smutnych wydarzeń i po raz pierwszy od dwóch tygodni siadam przy moim biurku, pisząc znów tak jak lubię.
Ach – no i robię to na nowym laptopie. Dziękuję za Wasze wszystkie porady, modele, słowa pocieszenia i wsparcie – znalazłam godnego zastępcę mojego ukochanego Sony Vaio, który zginął śmiercią tragiczną (TU dowiedziecie się, jak to się stało). Fajnie mieć ludzi, na których można liczyć – i tak, mówię o Was!
Poza tym, po staremu – BrandBurger, dzikie wygibasy na Dance Central i czytanie kolejnych książek. Chcę wykorzystać czas maksymalnie, bo jak wiemy, drodzy studenci, niedługo czeka nas powrót do bram uczelni.
A mnie praca licencjacka.

LINKIciekawe blogi linki

Akcja “Oswajamy jesień” – czyli jak spędzić ten czas przyjemnie. Podrzucam link do organizatorek – KLIK i dołączam swój wczorajszy wpis – KLIK.
O tym, jak sami ograniczamy nasze marzenia – KLIK
8 sposobów, by pozostać pozytywnym (ENG) – KLIK
O tym, że sztuczne cycki nie są złe. Mogę przybić piątkę z Moniką, bo uważam tak samo – KLIK
Świetne tapety na pulpit, sama skorzystałam 🙂 – KLIK
Fantastyczny sposób na organizację kabli – KLIK
Dlaczego gówniana praca to w większości Twoja wina – KLIK
I chciałabym jeszcze nieśmiało pokazać Wam historię mojej babci – KLIK
Jeśli uważacie, że Wasz post powinien być polecony w #PiątkuzMartą, albo znaleźliście w internecie fajny artykuł – wyślijcie mi maila na kontakt@martapisze.pl z tematem: #PiątekzMartą

KONKURS

Ponieważ bardzo miłe Wydawnictwo Otwarte przesłało mi w prezencie książkę, którą już mam, chętnie się nią podzielę. Napiszcie mi w komentarzu, czym jest dla Was prawdziwa miłość? 
I podajcie swój adres mailowy, żebym mogła się z wybrańcem skonsultować. Do zdobycia książka Hopeless. Macie czas do północy w sobotę. Koszty wysyłki oczywiście pokrywam ja.
O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.