Menu
Czas wolny

#4 Piątek z Martą

#PiątekzMartą to seria notek, w którym dzielę się linkami, których nie powinniście przegapić, polecam najlepsze rzeczy na świecie i mówię wam, czego według mnie warto dotknąć, a czego lepiej nie tykać… nawet kijem i z odległości.’

#PODSUMOWANIE TYGODNIA

Ogólnie rzecz biorąc, to trochę mnie wywiozło: z Wrocławia do Białegostoku. Jechałam autokarem przez 11 godzin i powiem Wam, że nietrenowanie od roku dało się we znaki: odzwyczaiłam się od takich podróży! Dziś czekają mnie dwa starty – 100 metrów i 4×100 metrów, w niedzielę 4×400 metrów 🙂 Trzymajcie kciuki – prawie Wam rozkazuję! – bo walczę o stypendium :)*

* już jestem po pierwszym starcie: uśmiałam się co niemiara, bo po roku bez trenowania pobiegłam całkiem dobrze 🙂 Całkiem!!

Nagrałam też film na mój nowy kanał, o którym pisałam tutaj – klik. Czeka na zmontowanie, jeśli będę miała czas na tych Mistrzostwach Polski,to go sklecę tutaj, w Białymstoku. Nie powiem jednak, kiedy go wrzucę, bo nie jestem w stanie tego przewidzieć, ale wydaje mi się, że najpóźniej w poniedziałek.

A oprócz tego… nie mogę się doczekać wakacji i wolnego, bo mam mnóstwo pomysłów i chcę je jak najszybciej – jak zwykle – zrealizować.

No i podzieliłam się z Wami moimi sekretami – klik

A TUTAJ możecie linkować do swoich lub nieswoich ciekawych blogów, bo szukam nowych rzeczy do czytania. Spam dozwolony!

# LINKI

POLSKIE:
Jakie składniki/dodatki do żywności są szkodliwe? – klik
3 pytania na każdy poranek – klik
5 przesłodkich tapet na telefon do pobrania – klik

ANGIELSKI:

Mały chłopiec i jego pierwsze zderzenie z gejami – klik
10 rzeczy, które sprawiają, że dziewczyna staje się piękna, zamiast tylko seksowna – klik
60 starych, niezwykle rzadkich zdjęć z przeszłości, które zburzą wszystko, co do tej pory myślałeś o historii (są Beatlesi, Marilyn Monroe, Einstein, Obama…. aktorzy Star Wars, Madonna i tak dalej) – klik

Jak spędzić dzień produktywnie? [INFOGRAFIKA] – klik
Koniec świata – to nie pierwszy raz! [INFOGRAFIKA] – klik
Zdjęcia ślubu, na którym goście, para i cała ceremonia zrobiona jest na wzór Harrego Pottera (EKSTRA!) – klik

Metamorfoza w Angelinę Jolie – każda z nas może tak wyglądać: klik

#SERIALE

To propozycja zwłaszcza dla maturzystów, którzy mają labę – lekki, przyjemny serialik dla małego odmóżdżenia. Lubię go oglądać w deszczowy dzień, kiedy potrzebuję się wyluzować i na chwilę wyłączyć.
Hart of Dixie to typowy serial dla dziewczyn: wiecie miłości, intrygi, zwroty akcji i te sprawy. Jest w nim jednak coś takiego, co sprawia, że bardzo przyjemnie się ogląda – może to wina rewelacyjnej Rachel Bilson? Jej się nie da nie lubić!

# WIDEO

Pokazywałam Wam to już na fanpejdżu – kot, który gra w klocki jenga, uśmiałam się!

Dla tych, którzy tak jak ja nie mogą wybić sobie z głowy piosenki z Krainy Lodu – jej prawdziwy, SZCZERY trailer.

A to jest tak szczere i zabawne – już wiem, jaki link wklejać, kiedy znów ktoś na facebooku zacznie wypisywać bzdury i robić afery, które nie istnieją:

# KSIĄŻKI

Zamówiłam właśnie książkę… Demi Lovato. Parę osób na instagramie napisało mi, że chciałoby recenzję albo przynajmniej jakiś jej opis – co o tym sądzicie?
Znajdziesz mnie:
FACEBOOK || NEWSLETTER || ASK.FM || YOUTUBE
O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.