Niezrozumiała natura kobiet.

Mówią “tak” tylko po to, by zaraz powiedzieć “nie”. Obrażają się bez słowa wyjaśnienia., wygadują najbardziej złośliwe rzeczy pod słońcem na swoje ukochane przyjaciółki i potrafią rozpocząć wojnę tylko dlatego, że jakaś inna ma takie same buty. Znają wszystkie plotki w obrębie pięciu kilometrów od miejsca zamieszkania, codziennie rano potrzebują przynajmniej czterdziestu minut, by się przygotować do wyjścia i kochają dodawać swoje słit focie na portale społecznościowe. A, i zapomniałabym – mają cycki. Kobiety. Czy znajdzie się jakiś mężczyzna, który je zrozumie? […]

Mówią “tak” tylko po to, by zaraz powiedzieć “nie”. Obrażają się bez słowa wyjaśnienia., wygadują najbardziej złośliwe rzeczy pod słońcem na swoje ukochane przyjaciółki i potrafią rozpocząć wojnę tylko dlatego, że jakaś inna ma takie same buty. Znają wszystkie plotki w obrębie pięciu kilometrów od miejsca zamieszkania, codziennie rano potrzebują przynajmniej czterdziestu minut, by się przygotować do wyjścia i kochają dodawać swoje słit focie na portale społecznościowe. A, i zapomniałabym – mają cycki. Kobiety. Czy znajdzie się jakiś mężczyzna, który je zrozumie?

BO MĘŻCZYŹNI SĄ Z MARSA, A KOBIETY Z WENUS

To pewna teoria spiskowa, wrzucona gdzieś między istnienie UFO a chatkę Yeti na szczycie wysokich gór. Nikt dokładnie nie wie, jak to się stało, że obie płcie znalazły się na Ziemi, ani jak wcześniej wyglądało życie rozrodcze, ale jedno jest pewne – to doskonały argument, by uzasadnić wszystkie różnice między facetami a kobietami – i nie chodzi tylko o posiadanie cycków… chociaż to też jest ważne.
W każdym razie, fakt pochodzenia z różnych planet tłumaczy kompletnie, dlaczego faceci wolą schabowe, a kobiety czekoladę.. czyż nie?

WSPÓLNE SPACERY DO ŁAZIENKI

To wieczna zagwozdka mężczyzn: dlaczego, do 
cholery, one wszędzie łażą dwójkami i po co im koleżanka w toalecie? Może dlatego, drodzy panowie, że macie pisuary, a my kabiny. A jak nie daj Boże zamek się zepsuje, drzwi się zablokują, albo co gorsza, ktoś nam wejdzie do środka? Po to są koleżanki – pilnują, abyśmy wróciły z łazienki całe i zdrowe. Poza tym, miejscówka przy lustrze w czasie poprawiania makijażu jest najlepsza do obgadywania nielubianych dziewczyn. Widziałaś, jakie one miała buty? No właśnie. Obgadujemy też swoich facetów oraz przyszłych chłopaków – raczej nie wyślą szpiega do damskiej toalety, więc swobodnie można poobrabiać ich tyłki bez żadnych konsekwencji.

BITWA O UBRANIA

Kiedy dwóch facetów posiada taką samą koszulkę, przybijają sobie żółwika, zaczynają głupio rżeć ze śmiechu i łażą przez cały dzień zadowoleni, nazywając się braćmi. Gdy zaś dwie dziewczyny założą te same ubrania, zaczynają lecieć iskry...
Pierwsza myśl, która nasuwa się obu właścicielkom identycznej bluzki: ona mnie odgapia! Po dłuższej obserwacji, większość z nas myśli: jeśli ona wygląda w tym lepiej, niż ja, to dostanę zawału. Z tej zaś części łatwo już wywnioskować, jaka będzie kolejna, która wpadnie nam do głowy: nienawidzę jej.
Lubimy być oryginalne, lubimy też być najładniejsze w danym towarzystwie, co łechce miło naszą kobiecą próżność. Jednak jeśli jest ryzyko, że ktoś w tej samej rzeczy wygląda o niebo lepiej to.. po prostu się nie zbliżać. Kobiety mocno drapią.

FOCHY

Najczęściej o nic konkretnego, spadają na faceta jak jasny grom z nieba. Pyk! I nagle z kochanej, uroczej istotki, ukochana twojego życia przemienia się w złośliwego potwora, który atakuje cię bez konkretnego powodu.

Głównym problemem między facetem a kobietą jest fakt, że ona nie jest nim ,a on nią. Coś co dla nas jest oczywiste, dla niego nie musi być. Powiedział coś, czego nie powinien, zrobił niechcący głupotę – my, kobiety, nie powiemy tego wprost. Walniemy focha i poczekamy, aż idiota wreszcie się kapnie, co zrobił. Kłopot w tym, że… oni się zwykle nie domyślają i wkurzają się na nas. Facecie, pamiętaj: nie ma fochów bez powodu. Zawsze coś zrobiłeś. I jeśli chcesz żyć, dowiedz się lepiej, co to było i przeproś jak najszybciej. Czekoladki mile widziane.

Chociaż patrząc z boku na pokręconą naturę kobiet, ich niezrozumiałości, brak logiki w działaniach i umiłowanie do wszystkiego, co oblane czekoladą, można stwierdzić, że teoria ich pochodzenia z innej planety mogłaby być prawdopodobna, to musicie panowie przyznać: taki nasz cholerny urok.  I tyle. A skoro tego się nie zmieni, to trzeba zaakceptować. No chyba, że ktoś lubi obrywanie wałkiem od ciasta.