Menu
Ludzie

Kiedy kobieta staje się potworem…

Najpierw niespodziewanie wybucha płaczem jedząc frytki i wyjąc w niebogłosy, że teraz to już na pewno przytyje dziesięć kilo; potem zjadliwym wzrokiem odprowadza swoją koleżankę ubraną w nową sukienkę, mamrocząc pod nosem złośliwe komentarze, na deser zaś wszczyna awanturę z jakiegoś głupiego powodu, na zmianę płacząc, krzycząc, rzucając talerzami i jęcząc, jak bardzo świat jej nie rozumie. W tej sytuacji każdy samiec z odrobiną instynktu samozachowawczego zrozumie, że to właśnie TE parę dni w miesiącu, w trakcie których jego cudowna wybranka zmienia się w najgorszą żmiję na świecie. Co wtedy facet powinien zrobić? Spieprzać. Ale najpierw niech przyniesie ukochanej pięć tabliczek czekolady.NIE WYMYŚLAM, TO UDOWODNIONE


pms kobieta dziewczyna wredna okres miesiączka
www.psychologytoday.com
Do wiadomości wszystkich sceptyków i niedowiarków: PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego, to zjawisko potwierdzone badaniami, i to nie tylko przez legendarnych amerykańskich naukowców. Co więcej, jak mówi nam kochana ciocia internautów – wikipedia, zamiana w potwora spotyka co drugą kobietę. Oznacza to mniej więcej tyle, że każdy z facetów co najmniej raz w życiu będzie miał dziewczynę, która cierpi na tą dolegliwość – składam najszczersze wyrazy współczucia.

WSZYSTKO MNIE WKURZA

Woda w wannie nie taka, czekolada jest za mało słodka, w serialu nie ta para się całuje co trzeba,  przyjaciółka irytuje swoim paplaniem,cycki bolą jak cholera, a chłopakowi obrywa się za to, że po prostu jest. Ogrom tego wszystkiego jest tak przytłaczający, że większość z nas albo nieustannie przeklina pod nosem, albo drze się na cały świat jak stare prześcieradło. A gdy ktoś zwróci nam uwagę, że nasz gniew jest irracjonalny… no cóż, jego miejsce na cmentarzu jest już pewne. O ile w ogóle znajdą  jego ciało.

FONTANNA ŁEZ

leave me alone to die zostawcie mnie bym umarłą beznadzieja depresja smutek dziewczyna rysunek kwejk
Przeciętna kobieta w czasie ZNP

To prawie zawsze dzieje się w najmniej oczekiwanym momencie – podczas intymnej sytuacji, w czasie spaceru, wspólnego oglądania filmu albo jedzenia. Najpierw ruszać się zaczyna podbródek, potem oczy robi się coraz bardziej szklane i okrągłe, aż wreszcie tama pęka, a z ust uśmiechniętej przed chwilą dziewczyny wydobywa się dźwięk podobny do syreny alarmowej. Wielki potok łez zmywa makijaż, twarz robi się czerwona, a kobieta płacze, płacze, płacze.. i płacze, aż w końcu tak samo niespodziewanie jak zaczęła, przestaje. Najczęściej po to, by ochrzanić ukochanego za coś, co właśnie jej się przypomniało, lub coś, co może zrobić w przyszłości, za co trzeba go okrzyczeć na zapas.

GDY SPOTYKAJĄ SIĘ DWA POTWORY

Słyszeliście o tym, że gdy kobiety się przyjaźnią i mieszkają ze sobą, lub spędzają razem wiele czasu, to ich cykle się synchronizują? A jeśli obydwie mają PMS… wtedy warto kupić popcorn, usiąść na wygodnym fotelu i delektować się epicką walką między dwoma najeżonymi kotami. Dla ludzi z perwersyjną wyobraźnią: możecie kupić kisiel, pochłonięte kłótnią mogą nawet nie zauważyć, że do niego weszły… warto też mieć kamerę – minie chwilka, a filmik wrzucony na youtubie osiągnie większą popularność, niż pies mówiący i love you.

pms dziewczyna kobieta wredna nie do wytrzymania
www.urlybits.com

CO BIEDNY FACET POWINIEN ZROBIĆ?

Mógłby pościelić swojej dziewczynie łóżko, kupić czekoladę, włączyć jej romantyczną komedię i czekać aż zdechnie.. pardon, aż jej humor się poprawi na tyle, by przestała być tak wredną żmiją. Bo jak mawiała seksbomba Marilyn: jeśli nie pot­ra­fisz znieść mnie, kiedy jes­tem naj­gor­sza, to cho­ler­nie pew­ne, że nie zasługu­jesz na mnie, gdy jes­tem najlepsza.

O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.