Menu
Czas wolny

#12 Piątek z Martą

Siedzę obok ciebie. Najpierw podaję ci kubek z gorącą herbatą – dokładnie taką, jak lubisz. Potem biorę na kolana laptopa, przysuwam się, żebyśmy mogli razem widzieć ekran i mówię:
– hej, zobacz, co ostatnio znalazłam!
Rozgość się. To kolejny piątek z Martą!

CO U MNIE?

Tak jak to zwykle u mnie bywa, jak wydaje mi się, że bardziej intensywnie być nie może, to życie chce mi za wszelką cenę udowodnić, że się mylę. Tym oto sposobem po raz kolejny rozszerzam dobę- ale nie wiem kompletnie, jak mi się to udaje.
Dużo czasu spędziłam na klasycznym bólu tyłka i irytacji, bo od początku roku akademickiego latam jak pogryziona i próbuję zdobyć od każdego mojego wykładowcy piękny, zamaszysty autograf. Podpisów jest tak dużo, że naprawdę się nie zdziwię, jak będzie musiała mi jeszcze podpisać te papiery pani sprzątaczka, pani z baru i miły, siwy pan portier.
Mam nadzieję, że uda mi się jednak wszystko załatwić na czas – a, bo tego Wam nie mówiłam, tutaj terminy też się liczą – i wreszcie chwilę odsapnę. No i zasnę ze spokojną głową, że wszystko jest wreszcie w porządku….
Dostałam też od przyjaciółki prezent, który idealnie do mnie pasuje i którym już zdążyłam się pochwalić na instagramie:
Poza tym, w BrandBurgerze mamy taki nawał zleceń, że na razie zawiesiliśmy przyjmowanie kolejnych, bo nie damy rady. To chyba dobry znak. 🙂
A jeśli chodzi o inne sprawy – właśnie jadę do Warszawy, trochę odpocząć, pozwiedzać i załatwić kilka spraw. Jeżeli chcielibyście się ze mną spotkać, chciałam dzisiaj zrobić jakieś spontaniczne spotkanko o 20. Jeszcze nie wiem, gdzie – około 15.00 postaram się napisać dokładne miejsce i godzinę spotkania na moim facebooku. Może uda nam się jakoś zgadać.
Poza tym: biorę udział w wyzwaniu “przeczytaj tyle, ile masz wzrostu” i prosiłam Was o odpowiedzi na trzy krótkie pytania: klik.

LINKIciekawe blogi linki

Mój wczorajszy post – jak zacząć spełniać swoje marzenia. 8 wskazówek – KLIK
Do blogowania wróciła Marta z bloga Wieszak na wybiegu – KLIK
Jeden z niewielu blogów o książkach, które czytam- KLIK
Niemieckie zdjęcia z IIWŚ – KLIK
Aplikacje, które pozwolą utrzymać twoje blogowanie albo biznes zorganizowanym [ENG] – KLIK
Jak zacząć pisać książkę? [ENG] – KLIK

I absolutnie najlepszy film o kotach w internecie:

Pamiętajcie, że możecie zgłaszać ciekawe materiały, swoje blogi i takie rzeczy do kolejnych Piątków z Martą. Wystarczy mail na adres kontakt@martapisze.pl z tematem: #PiątekzMartą.

O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.