Menu
Czas wolny

#8 Piątek z Martą

#PiątekzMartą to seria notek, w których opowiadam co u mnie słychać, dzielę się ciekawymi linkami i polecam rzeczy naprawdę warte Twojej uwagi.

#PODSUMOWANIE TYGODNIA

Dzieje się… naprawdę dużo. Zaczynam dzień wcześnie rano i kończę pracę późną nocą. Teoretycznie brzmi fatalnie i zapewne moglibyście mi współczuć, gdyby nie fakt, że… bardzo mi się podoba to co robię, kocham pracować w BrandBurgerze i widzę postęp – zarówno w samej naszej działalności jak i w moim rozwoju. Lepiej już mi wychodzą niektóre rzeczy, organizacja jest zapięta na ostatni guzik, a ja cenię sobie fakt, że mogę w środku pracy wyjść i popracować na świeżym powietrzu.
Aha – jak macie jakieś sposoby na wyluzowanie, to chętnie przygarnę – nie potrafię odpuścić nawet, jak już nie muszę pracować i ciągle przeglądam maila albo włażę na blogi (w sensie moje).
W tym tygodniu na moim fanpage na facebooiku (TUTAJ) stuknęło mi 2 tys. polubień. Dziękuję za każde z osobna i bardzo się cieszę, że komuś podobają się moje wypociny 🙂 Jesteście super!

Oprócz tego przez tydzień miałam niezły eksperyment w domu – sąsiedzi podrzucili nam psa, a sami wyjechali na wakacje. Okazało się, że chociaż niesamowicie uwielbiam koty, to wcale nie przeszkadzają mi spacery cztery lub pięć razy dziennie i będzie mi bardzo przykro, jak będę musiała jutro Scottiego oddać. 🙂 Przyzwyczaiłam się nawet do tego, że ciągle wszędzie za mną łazi i zwykle jak idziemy rzucać piłkę, to wpada nam za płot.

Poza tym, bardzo wam dziękuję za wtorki z Martą – świetnie się rozmawia z Wami na Skypie, z paroma osobami chętnie bym się bliżej zaprzyjaźniła, bo gadało nam się tak, jakbyśmy znali się od wieków 🙂 Lubię tą formę komunikacji z Wami, poza tym, zawsze czuję się wtedy trochę lepiej, bo trawią mnie wyrzuty sumienia z powodu mojego rzadkiego odpisywania na komentarze…. mam nadzieję, że rozumiecie, że to taki moment w moim życiu, w którym natłok obowiązków sprawia, że muszę coś wybrać.

Jestem też niesamowicie szczęśliwa i zadowolona z tego, jak to u mnie teraz wygląda, o czym pisałam już tutaj – intymnie.

# LINKIlinki ciekawe strony interesujące inspirujące piątek z martą marta pisze fajne ciekawe blogi komputer laptop mac biały klawiatura

15 najbardziej niszczących kłamstw, które mówimy sami sobie [ENG] : KLIK
Jedna z moich ulubionych blogerek – KLIK

Lista 14 inspirujących filmów, które każdy powinien obejrzeć [ENG] : KLIK

8 pytań, na które powinieneś znać odpowiedzi – KLIK

5 filmów/wystąpień TED, które poprawią ci humor w zły dzień – KLIK

Jak rozprawić się z zaległymi sprawami – KLIK
Fajna grafika o tym, że jemy mniej zdrowo, niż nam się wydaje – KLIK
Jeśli uważacie, że Wasz post powinien być polecony w #PiątkuzMartą, albo znaleźliście w internecie ajny artykuł – wyślijcie mi maila na kontakt@martapisze.pl z tematem: #PiątekzMartą

#SERIALEfamily guy głowa rodziny peter griffin

Jeśli chodzi o seriale, to my z Patrykiem standardowo w wakacje nadrabiamy Family Guy. Już kiedyś pisałam o tej serii: z pozoru wydaje się być bardzo głupią i kompletnie bezwartościową kreskówką, ale jak przyjrzycie się dokładniej, to okazuje się, że pod przykrywką głupoty, naprawdę prostackich żartów i nawiązań do celebrytów znajduje się przemycony problem czy jakieś zjawisko społeczne, które nie zawsze jest pozytywne 🙂 Czasami można odnaleźć tam swoje zachowania i poczuć się… głupio.
Poza tym, nie znalazłam dalej zastępcy za Seks w wielkim mieście, więc u mnie serialowa posucha. Całkowicie!

# KSIĄŻKIemily giffin coś pożyczonego książki okładki

Tak jak Wam pisałam ostatnio, totalnie przepadłam w książkach Emily Giffin! Dostałam od wydawnictwa Otwarte pakiet książek (takich – klik) i teraz jeżdżąc na fitness zaczytuję się w kolejnych miłosnych historiach. 
Obiecałam sobie, że po przeczytaniu książek tej autorki zabiorę się za Lawendowy pokój – podobno bardzo dobry; jeśli będzie co polecać, to na pewno napiszę Wam o tym na blogu.

# MUZYKA

Zazwyczaj nie rusza mnie twórczość królowej i divy, ale ostatnio rozciągałam się przy tym po fitnessie i całkowicie przepadłam. Biorąc pod uwagę fakt, że Patryk i lekarz namawiają mnie na relaks i każą chodzić na jogi i te sprawy, mogę powiedzieć, że ta piosenka pasuje idealnie – nadaje się do uspokojenia moich nerwów. 🙂 

Znajdziesz mnie:
FACEBOOK || NEWSLETTER || ASK.FM || YOUTUBE || BLOGLOVIN’

O autorce

Jestem Marta i próbuję jednocześnie spełniać marzenia, robić swoje i być dorosła, ale to ostatnie nie zawsze mi wychodzi.